Počet zobrazených článků: 3 (z celkem 3 nalezených)

Informace

Nový e-shop spuštěn

Nový e-shop spuštěn
Dnešním dnem byl spuštěn nový e-shop, který umožňuje pohodlnější objednávky.

Najdete ho na adrese shop.trminek.cz, ale v platnosti zůstává i "stará" adresa obchod.trminek.cz kde funguje přesměrování.

Přestože jsme věnovali nastavení, testování a především překladu původní anglické verze mnoho hodin práce, je možné, že ne vše bude fungovat zcela optimálně. Berte to prosím jako takový ještě lehký testovací provoz a omluvte prosím případné drobné nedostatky. Každopádně však uvítáme jakoukoli zprávu, která nás na ně upozorní.

| Autor: Železniční modely | Vydáno dne 01. 10. 2012 | 4283 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Informace

Kolejová váha TT opět v nabídce

kolejová váha
V obnovené premiéře opět uvádíme na trh stavebnici kolejové váhy v měřítku TT.

Jak jsme již dříve informovali, jednalo se o náš první model, u kterého už došlo k opotřebování osvitových filmů. Výrobu nových filmů jsme však chtěli spojit s malými technologickými úpravami, především změnou příchytných můstků na polovični tloušťku plechu.

Vše je již hotové, a tak je již nyní možné objednávat stavebnice z první obnovené série, které máme na skladě.

| Autor: Železniční modely | Vydáno dne 02. 06. 2012 | 5102 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Informace

Odstávka E-shopu

Jak nás informoval náš poskytovatel webhostingu, došlo na serverech k aktualizaci PHP na novější verzi. Ta sice přináší vyšší bezpečnost a některé nové funkce, současně ale přestává podporovat některé funkce staré.

Potěšující zprávou je, že náš web a naše fotogalerie nadále fungují i pod nově nainstalovanou novou verzí PHP.

Špatnou zprávou je, že bohužel došlo k nefunkčnosti našeho e-shopu, který využíval některé již nepodporované funkce.

Situaci se snažíme řešit instalací zcela nového e-shop systému, ovšem je třeba přiznat, že to bude jistou chvíli trvat. Instalace systému, vytvoření nové databáze, zprovoznění češtiny, odladění, naplnění obchodu výrobky, atd. atd.

Další nemilou věcí bude, že všichni dosud registrovaní zákazníci (na starém e-shopu) nebudou mít samozřejmě zavedenou novou registraci v novém e-shopu, a to především z bezpečnostních důvodů. (Z bezpečnostních důvodů totiž ani my neznáme jejich přístupová hesla - ta jsou "nepřeložitelně" zakódována ve staré databázi, a ze stejných důvodů do nové databáze nemůžeme dát jakákoli "vymyšlená" hesla - ty bude již automaticky a šifrovaně generovat nový systém).

Z praktického hlediska to pro vás znamená, že veškeré objenávky do doby spuštění nového systému provádějte prosím e-mailem.Omlouváme se za tyto potíže a děkujeme za pochopení.Jenom připomínáme informaci (která byla uvedena u jednotlivých položek na starém e-shopu), že kolejová váha HO a popelové jámy v obou měřítkách (TT i HO) jsou momentálně z technologických důvodů nedostupné, a není je možné do odvolání dodávat. (Probíhá revize opotřebovaných předloh a drobné technické a kosmetické úpravy motivů)

A na závěr jedna pozitivní zpráva : Kolejová váha TT již touto revizí prošla, a první nové série stavebnic je již ve výrobě. K dispozici tedy bude v brzké době.

| Autor: Železniční modely | Vydáno dne 20. 02. 2012 | 3948 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

Hlavní menu
Vyhledávání

Vyhledat text

Externí odkazy
Novinky
29.10.2012: Vrtací šablona HO Bp
Vrtací šablona k dispozici na e-shopu. Všechny související články zkompletovány.

01.10.2012: Nový e-shop spuštěn
Nyní je již možné objednávat prostřednictvním nového e-shopu.

02.06.2012: Kolejová váha TT opět k dispozici
Od teď je možné opět objednávat Kolejovou váhu v měřítku TT.

20.02.2012: Nefunkční e-shop
Vzhledem k změně na hostingovém serveru došlo k nefunkčnosti e-shopu. Do doby zprovoznění nové aplikace objednávejte prosím prostřednictvím e-mailu.

06.02.2012: Norimberk 2012
Krátká reportáž a fotogalerie z veletrhu v Norimberku.

20.11.2011: Nádražní záchodky Litovel
Nový model ve velikosti HO je k dispozici. Pozor, počet kusů první předvánoční série je omezený.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server